BX-MX1.25-2PWZ
MFR.Part #
BX-MX1.25-2PWZ
JLCPCB Part #
C18077927
Package
Push-Pull,P=1.25mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 125V 1A 1x2P 2 2P 3.3mm 4.4mm 4.6mm Brass PicoBlade(MX 1.25) Right Angle Tin White Push-Pull,P=1.25mm Wire To Board Connector ROHS