BX-MX1.25-15PWZ
MFR.Part #
BX-MX1.25-15PWZ
JLCPCB Part #
C22368094
Package
Push-Pull,P=1.25mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 125V 15 15P 1A 1x15P 20.65mm 3.3mm 4.6mm Brass PicoBlade(MX 1.25) Right Angle Tin White 弯插,P=1.25mm Wire To Board Connector ROHS