BX-IDC2.54-2-7PWZ
MFR.Part #
BX-IDC2.54-2-7PWZ
JLCPCB Part #
C18078190
Package
Push-Pull,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 1kV 2 2.54mm 2.54mm 2x7P 3A 7 Brass Gold IDC Header Right Angle Push-Pull,P=2.54mm IDC Connectors ROHS