BX-IDC2.54-2-6PZZ
MFR.Part #
BX-IDC2.54-2-6PZZ
JLCPCB Part #
C18078181
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 1kV 2 2.54mm 2.54mm 2x6P 3A 6 Brass Gold IDC Header Through Hole Plugin,P=2.54mm IDC Connectors ROHS