BX-IDC2.54-2-5PWZ
Extended
Manufacturer
Bossie
MFR.Part #
BX-IDC2.54-2-5PWZ
JLCPCB Part #
C18078189
Package
Push-Pull,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 1kV 2 2.54mm 2.54mm 2x5P 3A 5 Brass Gold IDC Header Right Angle Push-Pull,P=2.54mm IDC Connectors ROHS