BX-HA2.54-6PWZ-BD
MFR.Part #
BX-HA2.54-6PWZ-BD
JLCPCB Part #
C53152024
Package
Push-Pull,P=2.5mm
Description
-40℃~+125℃ 1 1x6P 2.5mm 250V 3A 6 6P Copper alloy LCP Right Angle Tin UL94V-0 弯插,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS