BX-ZH1.5-15PWZ
MFR.Part #
BX-ZH1.5-15PWZ
JLCPCB Part #
C22367973
Package
Push-Pull,P=1.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1.5mm 15 15P 1x15P 24mm 250V 3.7mm 4.55mm Brass PA66 Right Angle Tin White ZH 弯插,P=1.5mm Wire To Board Connector ROHS