BX-DS2.54-1PZC
MFR.Part #
BX-DS2.54-1PZC
JLCPCB Part #
C18078246
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-30℃~+85℃ 1 2.54mm 24V 25mA 3,000 Cycles PC Pin Red SPST Slide, Rocked Plugin,P=2.54mm DIP Switches ROHS