BX-DG28L-2.54-7P
MFR.Part #
BX-DG28L-2.54-7P
JLCPCB Part #
C49023107
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 0.5~1 1 130V 18~26 1x7P 2.54mm 7 7P 8A Green Through Hole Plugin,P=2.54mm Screw Terminal Blocks ROHS