BX-DG10-8.25-4P
Extended
Manufacturer
Bossie
MFR.Part #
BX-DG10-8.25-4P
JLCPCB Part #
C49023146
Package
Plugin,P=8.25mm
Description
-40℃~+105℃ 1 12~22 1x4P 2-Side 32A 4 400V 4P 8.25mm Black Mid Terminal Straight Plugin,P=8.25mm Barrier Terminal Blocks ROHS