BX-BX-GH1.25-3PLT
MFR.Part #
BX-BX-GH1.25-3PLT
JLCPCB Part #
C18077710
Package
SMD,P=1.25mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 125V 1A 1x3P 3 3P 4.25mm 4.2mm 7mm Auxiliary Solder Pin Beige GH LCP Phosphor Bronze Surface Mount,Vertical Tin SMD,P=1.25mm Wire To Board Connector ROHS