BX-5557-4.2-2-1PWZ
MFR.Part #
BX-5557-4.2-2-1PWZ
JLCPCB Part #
C18078260
Package
Push-Pull,P=4.2mm
Description
-25℃~+85℃ 1 12.9mm 19.94mm 2 250V 2P 2x1P 4.2mm 4.2mm 5.4mm 5A Copper alloy Mini-Fit(MX 4.2) PA66 Right Angle Tin Transparent color Push-Pull,P=4.2mm Wire To Board Connector ROHS