SMDJ60CA
Extended
Manufacturer
Boarden
MFR.Part #
SMDJ60CA
JLCPCB Part #
C967101
Package
SMC(DO-214AB)
Description
51.7A 5kW 5uA 60V 66.7V 96.8V TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS