SMCJ110A
Extended
Manufacturer
Boarden
MFR.Part #
SMCJ110A
JLCPCB Part #
C967223
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+175℃ 1.5kW@10/1000us 110V 122V 177V 5uA 8.5A TVS Unidirectional SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS