BMW80N180C1
Extended
Manufacturer
Bestirpower
MFR.Part #
BMW80N180C1
JLCPCB Part #
C42401708
Package
TO-247-3L
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.9pF 180mΩ@10V 2.44nF 23A 250W 3.5V 800V N-Channel TO-247-3L MOSFETs ROHS