BMW65N050UE1
Extended
Manufacturer
Bestirpower
MFR.Part #
BMW65N050UE1
JLCPCB Part #
C52269255
Package
TO247-3
Description
-55℃~+150℃ 10pF 125nC 4.2V 5.675nF 50mΩ@10V 568W 650V 75A N-Channel TO247-3 MOSFETs ROHS