BV-SMBT-30CA
MFR.Part #
BV-SMBT-30CA
JLCPCB Part #
C5377428
Description
-40℃~+125℃ 1 1uA 200A@8/20us 30V 32V Bidirectional TVS SMB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS