BV-SMDJ16CA
MFR.Part #
BV-SMDJ16CA
JLCPCB Part #
C2909698
Package
SMC
Description
-55℃~+150℃ 115.4A 16V 17.8V 1uA 26V 3kW@10/1000us Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS