BV-SMBJ13CA
MFR.Part #
BV-SMBJ13CA
JLCPCB Part #
C511256
Description
-55℃~+150℃ 13V 14.4V 1uA 21.5V 28A 600W@10/1000us Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS SMB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS