BV-SMAJ33CA
MFR.Part #
BV-SMAJ33CA
JLCPCB Part #
C413948
Package
SMA
Description
-55℃~+150℃ 1uA 33V 36.7V 400W@10/1000us 53.3V 7.5A Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS SMA ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS