BV-SMAJ15CA
Extended
Manufacturer
Bencent
MFR.Part #
BV-SMAJ15CA
JLCPCB Part #
C413953
Package
SMA
Description
-55℃~+150℃ 15V 16.4A 16.7V 1uA 24.4V 400W@10/1000us Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS SMA ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS