BTJ24-12S250D
Extended
Manufacturer
Bellnix Co., LTD
MFR.Part #
BTJ24-12S250D
JLCPCB Part #
C5955467
Package
DIP,25.4x25.4mm
Description
1 1.5kV 12V 2.5A 30W 89% 9V~36V Over Current Protection、Under Voltage Protection、Automatic fault recovery、Dynamic voltage regulation DIP,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS