BLA05-12S12
Extended
Manufacturer
Bellnix Co., LTD
MFR.Part #
BLA05-12S12
JLCPCB Part #
C5954785
Package
SMD-7P,20.3x14mm
Description
1 1.5W 125mA 12V 3V~9V 500V 82% SMD-7P,20.3x14mm Isolated Power Modules ROHS