YNV12T10-0G
Extended
Manufacturer
Bel Fuse
MFR.Part #
YNV12T10-0G
JLCPCB Part #
C6043683
Package
SIP,50.8x7.1mm
Description
1 10A 55W 750mV~5.5V 9.6V~14V 94% SIP,50.8x7.1mm Isolated Power Modules ROHS