YNV05T10-0G
Extended
Manufacturer
Bel Fuse
MFR.Part #
YNV05T10-0G
JLCPCB Part #
C6016508
Package
SIP,50.8x7.1mm
Description
1 10A 3V~5.5V 752.5mV~3.63V 95.5% SIP,50.8x7.1mm DC-DC Power Modules ROHS