YNS12S16-0
Extended
Manufacturer
Bel Fuse
MFR.Part #
YNS12S16-0
JLCPCB Part #
C7131335
Package
SMD-6P,33x13.5mm
Description
1 16A 752.5mV~5.5V 88W 9.6V~14V 94.8% SMD-6P,33x13.5mm Isolated Power Modules