SRBC-10A2A0G
Extended
Manufacturer
Bel Fuse
MFR.Part #
SRBC-10A2A0G
JLCPCB Part #
C5759953
Package
SMD-7P,33x13.5mm
Description
1 10A 750mV~5V 8.3V~14V 95% SMD-7P,33x13.5mm DC-DC Power Modules ROHS