SLIN-20E1ALG
Extended
Manufacturer
Bel Fuse
MFR.Part #
SLIN-20E1ALG
JLCPCB Part #
C5754313
Package
SMD-10P,33x13.5mm
Description
1 20A 4.5V~14V 690mV~5.5V 90% SMD-10P,33x13.5mm DC-DC Power Modules ROHS