WF-1G125A5P
Extended
Manufacturer
BXCONN
MFR.Part #
WF-1G125A5P
JLCPCB Part #
C23398537
Package
SMD,P=1.25mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 1A 1x5P 2.25mm 5 5.5mm 50V 5P Brass PA9T Surface Mount, Right Angle Tin UL94V-0 maize-yellow SMD,P=1.25mm,Surface Mount,Right Angle Wire To Board Connector ROHS