WF-1E125B5P
MFR.Part #
WF-1E125B5P
JLCPCB Part #
C23398573
Package
SMD,P=1.25mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 1A 1x5P 4.6mm 4.8mm 5 50V 5P Brass GH LCP Surface Mount,Vertical Tin UL94V-0 maize-yellow SMD,P=1.25mm Wire To Board Connector ROHS