WF-1E125B15P
MFR.Part #
WF-1E125B15P
JLCPCB Part #
C23397200
Package
SMD,P=1.25mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 15 15P 1A 1x15P 4.6mm 4.8mm 50V Brass GH LCP Surface Mount,Vertical Tin UL94V-0 maize-yellow SMD,P=1.25mm Wire To Board Connector ROHS