WF-1E125A3P
MFR.Part #
WF-1E125A3P
JLCPCB Part #
C23390363
Package
SMD,P=1.25mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 1A 1x3P 3 3.2mm 3P 4.34mm 50V Brass LCP Surface Mount,Vertical Tin UL94V-0 maize-yellow SMD,P=1.25mm Wire To Board Connector ROHS