WF-1B396A9P
MFR.Part #
WF-1B396A9P
JLCPCB Part #
C23390333
Package
Push-Pull,P=3.96mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1x9P 250V 3.96mm 3A 9 9P Brass PA66 Right Angle Tin UL94V-0 VH White Push-Pull,P=3.96mm Wire To Board Connector ROHS