WF-1B396A3P
MFR.Part #
WF-1B396A3P
JLCPCB Part #
C23390327
Package
Push-Pull,P=3.96mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1x3P 250V 3 3.96mm 3A 3P Brass PA66 Right Angle Tin UL94V-0 VH White Push-Pull,P=3.96mm Wire To Board Connector ROHS