WF-1A125A9P
MFR.Part #
WF-1A125A9P
JLCPCB Part #
C23398559
Package
Plugin,P=1.25mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 125V 1A 1x9P 9 9P Brass LCP Through Hole Tin UL94V-0 Plugin,P=1.25mm Wire To Board Connector ROHS