UC02-0B24F10411
Extended
Manufacturer
BXCONN
MFR.Part #
UC02-0B24F10411
JLCPCB Part #
C36936524
Package
SMD
Description
-45℃~+85℃ 1 10,000 cycles 10.4mm 24P 30V 5A Female Surface Mount,Vertical Type-C SMD USB Connectors ROHS