JCB508-HSKGC04P
MFR.Part #
JCB508-HSKGC04P
JLCPCB Part #
C41356025
Package
P=5.08mm
Description
-40℃~+105℃ 1 15A 1x4P 300V 4 4P 5.08mm Female Plug Green Screw Screw Connection (M2.5) Top Entry P=5.08mm Pluggable System Terminal Block ROHS