JCB381-WDMC02P
MFR.Part #
JCB381-WDMC02P
JLCPCB Part #
C41356014
Package
Push-Pull,P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 2 2 2x2P 3.81mm 300V 4P 8A Board Side/Socket - Closed Green Hinged (Snap On) Right-Angle Push-Pull,P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS