JCB381-HKGC06P
MFR.Part #
JCB381-HKGC06P
JLCPCB Part #
C41356007
Package
P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1x6P 3.81mm 300V 6 6P 8A Female Plug Green Hinged (Snap On) Screw Connection (M2) Top Entry P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS