B127US-WS16P
Extended
Manufacturer
BXCONN
MFR.Part #
B127US-WS16P
JLCPCB Part #
C32713087
Package
SMD,P=1.27mm
Description
-40℃~+105℃ 1.27mm 1.27mm 1A 2 2x16P 32P 4.3mm Square Hole Surface Mount,Vertical Top SMD,P=1.27mm Female Headers ROHS