A127UP-ZD06P
MFR.Part #
A127UP-ZD06P
JLCPCB Part #
C41366761
Package
Plugin,P=1.27mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1.27mm 1A 1mm 1x6P 3.9mm 6P Black Brass Gold Pin Header Through Hole Plugin,P=1.27mm Pin Headers ROHS