TSA452G50-250
Extended
Manufacturer
BRIGHT
MFR.Part #
TSA452G50-250
JLCPCB Part #
C294489
Package
Plugin,4.5x4.5mm
Description
-25℃~+70℃ 100,000 cycles 12V 2.5N 4.5mm 4.5mm 50mA 5mm Black No PC Pin Round Button SPST Through Hole Without Bracket 插件,4.5x4.5mm Tactile Switches ROHS