ZV25K0805121NIR1
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
ZV25K0805121NIR1
JLCPCB Part #
C1856982
Package
0805
Description
120A 200mJ 25V 260pF@1kHz 31V 39V 5mW 65V 0805 Varistors ROHS