ZV14K2220122NIR1HT
MFR.Part #
ZV14K2220122NIR1HT
JLCPCB Part #
C3264234
Package
2220
Description
1.2kA 14V 18V 22V 6J 9.4nF@1kHz 2220 Varistors ROHS