W1M1200J
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
W1M1200J
JLCPCB Part #
C6000460
Package
Plugin,D4xL9.5mm
Description
-55℃~+200℃ 120Ω 1W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% Plugin,D4xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS