TISP4350H3BJR-S
MFR.Part #
TISP4350H3BJR-S
JLCPCB Part #
C96055
Package
SMB(DO-214AA)
Description
-40℃~+85℃ 100A 150mA 275V 350V 3V 5A 5uA 62pF SMB(DO-214AA) Semiconductor Discharge Tubes (TSS) ROHS