TISP4290T3BJR-S
MFR.Part #
TISP4290T3BJR-S
JLCPCB Part #
C2667335
Package
DO-214AA
Description
150mA 220V 290V 3V 52pF 5A 5uA 80A DO-214AA Semiconductor Discharge Tubes (TSS) ROHS