TISP4125J3BJR-S
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
TISP4125J3BJR-S
JLCPCB Part #
C3225295
Package
SMB(DO-214AA)
Description
120pF 125V 150mA 200A SMB(DO-214AA) Semiconductor Discharge Tubes (TSS) ROHS