4613X-101-750LF
MFR.Part #
4613X-101-750LF
JLCPCB Part #
C5506011
Package
SIP-13
Description
12 13 200mW 75Ω ±100ppm/℃ ±2% SIP-13 Resistor Networks, Arrays ROHS