TC33X-2-303E
MFR.Part #
TC33X-2-303E
JLCPCB Part #
C6331330
Package
SMD-3P,3.8x3.6mm
Description
1 100mW 30kΩ ±25% ±250ppm/℃ SMD-3P,3.8x3.6mm Potentiometers, Variable Resistors ROHS